Cariere în compania Marelvi

Posturi vacante

Denumire post Consilier Service Electrocasnice
Salariu motivant
Informații despre job

Marelvi Radauti angajeaza  Consilier Service Electrocasnice

RESPONSABILITATI:

– inregistreaza  sesizarile/interventiile pentru produsele defecte si ofera solutii conform procedurilor existente;
– analizeaza si raporteaza situatia defectiunilor pe categoriile de produse si branduri;
– stabilirea şi mentinerea unei bune relatii profesionale cu clientii si furnizorii.

CERINTE:

– Studii medii/superioare – de preferinta tehnice;
– Cunostinte de utilizare calculator ( Suita Microsoft Office );
– Cunostinte de limba engleza;
– Orientare spre client si spre rezolvarea cererilor acestora;
– Capacitatea de a lucra atat in mod independent, cat si in echipa;
– Abilitati de comunicare prin telefon si de solutionare probleme;
– Capacitate foarte buna de organizare, analiza  si prioritizare.

BENEFICII:

– munca in echipa, intr-un mediu destins;
– formare profesionala continua;
– sistem de salarizare corelat cu performanta;
– Laptop, telefon de serviciu.

Denumire post Specialist marketing
Locație Rădăuți

Candidatul ideal

– Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul marketing, economie, comunicare
– Capacitatea de a lucra sub presiune si cu termene limita
– Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism
– Abilitati excelente de comunicare
– Cunostinte de limba engleza – nivel avansat
– Cunostinte Excel,  Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw, Adobe InDesign ( constituie un avantaj)

Descrierea jobului

– Implementeaza strategia de marketing pentru atingerea obiectivelor strategiece ale companiei
– Implementarea campaniilor de comunicare și promovare.
– Monitorizeaza campaniile si activitatile de marketing si raporteaza cu privire la acestea
– Organizeaza productia materialelor publicitare

Oferta (bonusuri, beneficii):

– Pachet salarial motivant;
– Participarea la cursuri si conferinte de specialitate
– Laptop, telefon de serviciu

Denumire post Consultant Vânzări magazin Rădăuți

Magazin Marelvi Impex Rădăuți angajează Consultant Vânzări

Cerințe:

– experiența în Vânzări constituie avantaj

– studii medii sau superioare

– cunoștinte operare PC  – constituie avantaj

– foarte bune abilități de comunicare și relaționare

– capacitate de convingere și negociere

– permis de conducere

Detalii la: 0230 564 855